Kontakt

Uppsala

Sara Brännström
Ansvarig för innovationer och uppstartsbolag.
sara@greeninnovationpark.se, 018-67 30 01

Turid Sundin Carlsson
Ansvarig för innovationer och uppstartsbolag.
turid@greeninnovationpark.se, 018-67 14 16

Frida Kempe
Ansvarig för marknadsföring och kommunikation.
frida.kempe@slu.se, 018-67 12 00

Pia Aronson Fors
Ansvarig för lokaluthyrning.
pia.aronson.fors@akademiskahus.se, 018-68 32 12

Karin Söder
Ansvarig för servicetjänster.
karin@greeninnovationpark.se

Staffan Ros
Kontaktperson hos Statens veterinärmedicinska anstalt.
staffan.ros@sva.se

 

Alnarp

Niclas Östlund
Verksamhetsutvecklare
niclas.ostlund@slu.se, 040-41 50 45

Adress

Box 7070,
75007 Uppsala

Besöksadress:
Ulls väg 29C
Ultuna, Uppsala

Hitta hit